Przejdź do treści

Komisarz Wyborczy w Katowicach

Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Katowicach

Wersja tekstowa , Wersja kontrastowa , Mapa strony , Kontakt

Menu działu

Menu działu

Skład Okręgowej Komisji Wyborczej w Sosnowcu

W dniu 13 września 2007 r Uchwałą Państwowej Komisji Wyborczej w sprawie powołania okręgowych komisji wyborczych w celu przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 21 października 2007 r. została powołana Okręgowa Komisja Wyborcza w Sosnowcu w składzie:

Skład Okręgowej Komisji Wyborczej w Katowicach

W dniu 13 września 2007 r Uchwałą Państwowej Komisji Wyborczej w sprawie powołania okręgowych komisji wyborczych w celu przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 21 października 2007 r. została powołana Okręgowa Komisja Wyborcza w Katowicach w składzie:

Skład Okręgowej Komisji Wyborczej w Rybniku

W dniu 13 września 2007 r Uchwałą Państwowej Komisji Wyborczej w sprawie powołania okręgowych komisji wyborczych w celu przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 21 października 2007 r. została powołana Okręgowa Komisja Wyborcza w Rybniku w składzie:

Skład Okręgowej Komisji Wyborczej w Gliwicach

W dniu 13 września 2007 r Uchwałą Państwowej Komisji Wyborczej w sprawie powołania okręgowych komisji wyborczych w celu przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 21 października 2007 r. została powołana Okręgowa Komisja Wyborcza w Gliwicach w składzie:

Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Katowicach